| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 162 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, kultura, příroda a procházky, sport, zvířata a chovatelství |
| Sporty: | cyklistika, krasobruslení, lyžování a zimní sporty, plavání, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Květiny: | fialky, růže, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 54 let |
| Výška: | od 180 do 190 cm |
| Váha: | od 80 do 90 kg |