| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, komedie, muzikály a hudební, psychologické, science fiction |
| Sporty: | cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | americká, asijská, česká, indická, italská, mexická, středomořská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, černá, modrá, růžová |
| Květiny: | fialky, frézie, gerbery, karafiáty, konvalinky, lilie, luční květiny, narcisy, orchideje, pivoňky, růže, slunečnice, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | káva, míchané nápoje, víno |
| Majetek: | auto, byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 45 do 59 let |
| Výška: | od 170 do 195 cm |
| Váha: | od 65 do 95 kg |