| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, jídlo, kutilství, příroda a procházky, ruční práce, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, dobrodružné, dokumentární, historické |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva, pivo, víno |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt |
| Věk: | od 46 do 56 let |
| Výška: | od 160 do 174 cm |