| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, fotografování, hudba, jídlo, knihy, kultura, móda, příroda a procházky, sport, tanec |
| Filmy: | detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, komedie, muzikály a hudební, psychologické, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, elektronická hudba, folk, funk, lidová hudba, pop, rock, soul |
| Sporty: | fotbal, hokej |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování |
| Věk: | od 20 do 54 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 40 do 80 kg |