| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, příroda a procházky, sport |
| Filmy: | akční, dobrodružné, drama, komedie, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | cyklistika, fotbal, hokej |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | modrá, zelená, žlutá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, káva, míchané nápoje, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 52 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 78 kg |