| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | včera |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 101 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, hudba, jídlo, móda, počítače, příroda a procházky, sport |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, komedie, pohádky, science fiction, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, elektronická hudba, funk, lidová hudba, metal, pop, rock, soul |
| Sporty: | americký fotbal, ragby, hokej, lyžování a zimní sporty |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, italská, mexická |
| Barva: | bílá, černá, modrá |
| Květiny: | fialky, gerbery, karafiáty, konvalinky, lilie, luční květiny, narcisy, orchideje, pivoňky, růže, slunečnice, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, káva, míchané nápoje, pivo, tvrdý alkohol, víno |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci, mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 20 do 55 let |
| Výška: | od 145 do 180 cm |
| Váha: | od 40 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované