| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, knihy, příroda a procházky |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 175 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |
Pouze pro registrované