| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, kutilství, móda, příroda a procházky, ruční práce, sběratelství, sport, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, horory, komedie, psychologické |
| Hudba: | elektronická hudba, funk, hip hop a rap, metal, pop, rock |
| Kuchyně: | americká, asijská, česká, indická, italská, mexická, středomořská |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 32 do 52 let |
| Výška: | od 180 do 190 cm |
| Váha: | do 100 kg |