| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, kultura, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, dobrodružné, komedie, pohádky |
| Hudba: | elektronická hudba, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, plavání |
| Kuchyně: | česká, mexická |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | tulipány |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt, chata |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 55 let |
| Výška: | od 50 do 175 cm |
| Váha: | do 80 kg |