| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Barva: | modrá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 37 do 55 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 90 kg |