| Registrovala se: | včera |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, knihy, příroda a procházky, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, horory, komedie, pohádky, psychologické |
| Kuchyně: | americká, asijská, česká |
| Barva: | černá |
| Květiny: | růže, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 70 do 120 kg |