| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 111 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, jídlo, kultura, kutilství, příroda a procházky |
| Filmy: | akční, dobrodružné, drama, historické, pohádky, science fiction, westerny |
| Kuchyně: | americká, asijská, česká, italská, mexická, středomořská |
| Barva: | zelená |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 40 do 300 kg |