| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, kutilství, příroda a procházky, sport, zahrádkaření |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, káva, víno |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto, byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 35 do 76 let |
| Výška: | od 156 do 199 cm |
| Váha: | od 68 do 150 kg |