| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kutilství, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, běh |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, karafiáty, gerbery, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 55 do 65 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 70 do 90 kg |