| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 920 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | folk, rock, pop, elektronická hudba, metal, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 42 do 52 let |
| Váha: | do 273 kg |