| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | jídlo, kultura, kutilství, ruční práce, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | černá |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, cestování |
| Věk: | od 45 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | od 65 kg |