| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, zahrádkaření, tanec, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní |
| Hudba: | lidová hudba, country, jazz |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 60 do 65 let |
| Výška: | od 175 do 190 cm |