| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování |
| Věk: | od 18 do 28 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 60 kg |