| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 42 do 52 let |
| Výška: | od 155 do 182 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |