| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | psychologické |
| Hudba: | country, soul |
| Sporty: | kulturistika, fitness, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, středomořská |
| Květiny: | růže, orchideje, luční květiny, slunečnice |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 65 do 77 let |
| Výška: | od 175 do 190 cm |
| Váha: | od 75 do 90 kg |