| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, cestování |
| Věk: | od 25 do 38 let |
| Výška: | od 155 do 173 cm |
| Váha: | od 55 do 90 kg |