| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | dům |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 50 do 66 let |
| Výška: | od 150 do 165 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované