| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické, dobrodružné |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |