| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 45 do 90 kg |