| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 183 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované