| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 64 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, filmy a kino |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, basketbal, kulturistika, fitness, americký fotbal, ragby, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, dopisování, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Výška: | od 140 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |