| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 118 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, historické, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, folk, rock, metal |
| Sporty: | plavání, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, sportovní střelba, kulturistika, fitness, americký fotbal, ragby, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, americká |
| Barva: | modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, frézie, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 173 cm |
| Váha: | od 60 do 79 kg |