| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kutilství, zahrádkaření, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | fotbal, inline, skateboard, …, volejbal, americký fotbal, ragby, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická, vegetariánská, veganská |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 20 do 26 let |
| Váha: | do 70 kg |