| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Nápoj: | čaj |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 170 do 160 cm |