| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | elektronická hudba, jazz, funk, hip hop a rap |
| Kuchyně: | česká, indická |
| Barva: | žlutá, oranžová, zelená, černá |
| Květiny: | růže, lilie, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, pivoňky |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |