| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport, knihy, kutilství, počítače, ruční práce, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, historické, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Sporty: | kulturistika, fitness, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 27 do 47 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |