| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | hudba |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, westerny |
| Hudba: | rock, metal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | káva, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 22 do 37 let |
| Výška: | od 150 do 176 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |