| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, sběratelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, horory, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, hip hop a rap |
| Sporty: | vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, mexická |
| Barva: | černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, dopisování |
| Věk: | od 30 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 75 do 150 kg |