| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 20 do 26 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |