| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 71 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, muzikály a hudební, pohádky, historické, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, volejbal, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 18 do 39 let |
| Výška: | od 169 do 177 cm |
| Váha: | od 60 do 77 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované