| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 119 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 30 do 49 let |
| Výška: | od 160 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 85 kg |