| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, rock, elektronická hudba, country, metal |
| Sporty: | hokej, fotbal, kulturistika, fitness, americký fotbal, ragby, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | bílá, červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, orchideje, luční květiny, slunečnice, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt |
| Věk: | od 40 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 90 kg |