| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | hudba, knihy, počítače, fotografování |
| Hudba: | elektronická hudba, hip hop a rap |
| Sporty: | kulturistika, fitness, běh |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 23 do 45 let |
| Výška: | do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované