| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | sportovní střelba, basketbal, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 34 do 38 let |
| Výška: | do 164 cm |