| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Nápoj: | pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 24 do 45 let |
| Váha: | od 50 do 70 kg |