| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura |
| Filmy: | komedie, dokumentární, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, folk, rock, pop |
| Sporty: | plavání, turistika a outdoor |
| Barva: | bílá, modrá |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 48 do 63 let |
| Výška: | do 175 cm |