| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 92 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, tanec, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | růžová, červená, fialová, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, tulipány, luční květiny |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 38 do 55 let |
| Výška: | do 178 cm |
| Váha: | do 78 kg |
Pouze pro registrované