| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 18 do 20 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |