| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 120 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo |
| Filmy: | komedie, detektivní, muzikály a hudební, pohádky, westerny |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 28 do 39 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 80 do 120 kg |