| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, nezaměstnaný |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |