| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 92 kg |
| Koníčky: | cestování, sport |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | plavání, běh |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 18 do 44 let |
| Váha: | do 70 kg |