| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, westerny |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 24 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |