| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 159 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 50 do 65 let |
| Výška: | od 180 do 187 cm |
| Váha: | od 80 do 90 kg |