| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 20 do 49 let |
| Výška: | od 180 do 140 cm |
| Váha: | od 180 do 110 kg |