| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 2 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | vážná |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství |
| Věk: | od 18 do 25 let |
| Výška: | od -18 do -19 cm |
| Váha: | od 69 do 69 kg |